Dobrý den, stalo se mi asi v rozmezí půlroku, že jsem v noci tzv. "ucvrkl" trošku moči, pak jsem stačil zabrzdit a došel se vymočit na WC. V noci na WC nechodím, přes den vydržím nemočit třeba i 5 hodin, proud moči mám rovnoměrný, v poslední době mám velmi slabou erekci. Prožívám období velkého stresu, i když už se z toho víceméně dostávám. Co může být za příčinu, prosím, tohoto popisovaného problému?

Dobrý den,
vámi popisované potíže s únikem moči a slabou erekcí mohou být spojené se stresem, který momentálně prožíváte. Stres může mít vliv na funkci močového měchýře a svalů pánevního dna, což může způsobovat problémy s únikem moči i ovlivňovat sexuální funkce. Nicméně za těmito potížemi mohou stát i jiné zdravotní problémy, jako například hormonální nerovnováha či problémy s prostatou.

Je důležité, abyste se o těchto problémech poradil se svým obvodním lékař nebo urologem. Obraťte se na odborníka, který doporučí vhodné vyšetření a dle toho následně nastaví optimální léčbu.

Pro pocit bezpečí během noci můžete využít inkontinenčních vložek MoliCare Men vhodné pro muže nebo vyzkoušejte kalhotky MoliCare Mobile, které se používají jako jednorázové spodní prádlo. ZDE nebo na telefonním čísle 800 100 150 si můžete objednat vzorek zdarma. 

Pokud byste měl ohledně inkontinenčních pomůcek jakékoliv dotazy, rádi Vám je zodpovíme. Neváhejte kontaktovat naše odborné poradkyně na bezplatné lince 800 100 150.

Komentáře

Zatím žádné odpovědi

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání