Dobrý den,
Je mi 21 let. Mám problém s tím, jakmile se mi začne chtít močit, tak obvykle je to velice akutní. Nemusím být ani nastydlá. Začne se mi chtít např. v sedě a pokud se zvednu, vím že moč neudržím. Často nezvládnu doběhnout na toaletu aniž bych něco neupustila.
V dětství jsem se pomočovala v noci, doktorka tento problém dávala za vinu psychice, také jsem měla problém i za dne. V době první menstruace, noční pomočování přestalo. Ve dne problémy s udržením taky nebyly tak časté.
Zhruba před půl rokem jsem podstoupila umělé přerušení těhotenství, mohlo to ovlivnit že se mi denní problémy s udržením vrátily ?
Je mi to velice nepříjemné. Hlavně pokud jsem někde venku, není poblíž toaleta ani odlehlé místo kam bych okamžitě mohla běžet. Rozhodně mám v plánu navštívit svou obvodní lékařku.
Budu ráda za jakoukoliv odpověď.

Dobrý den,

obvodní lékařku určitě navštivte, odešle Vás na vyšetření k odborníkovi, aby se zjistila přesná příčina obtíží. Jen tak se můžou příčiny začít řešit k Vaší spokojenosti, pravděpodobně se může jednat o tzv. urgentní inkontinenci, což přesně určí odborník (urolog). Do té doby zkuste naše MoliCare Lady vložky pro lehký únik moči. Hlavně tam, kde není toaleta se budete cítit jistější, a nebudete se muset bát nechtěného úniku. Vložky jsou stejně diskrétní jako ty menstruační, avšak dokáží absorbovat několikanásobně více tekutiny, takže Vám pomohou se cítit jistěji, pokud se pohybujete dále od toalety.

Komentáře

Zatím žádné odpovědi

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání