Dobry den, otec (90.let s problemy s prostatou), pouziva natahovaci kalhotky s nejvyssi savosti.Pres den je vse ok, ale v noci je mokry az na zada+vsechny luzkoviny take. Kalhotky ma "plne" pouze v predni polovine, zadni dil je uplne suchy.Proc moc z predni casti kalhotek nesakne do zadni casti? Co delame spatne? Dekuji za odpověď.Špidlenová

Dobrý den paní Špidlenová,

děkuji za Váš dotaz, pokusím se takto na dálku odpovědět.

Za prvé je důležité o jakou pomůcku se jedná - jakou savostní variantu tatínek používá. Pokud jde o méně savý produkt, nemusí produkt rychle nasát větší množství moči a moč může protékat. Zároveň je dobré zkontrolovat, že je produkt správně nasazen - občas se setkáváme s opačným nasazením. U natahovacích kalhotek musí být barevné gumičky v elastickém pásu (modré/fialové) směřovat dopředu, nikoli dozadu. To stejné pokud není zvolena adekvátní velikost - v tom případě doporučuji použít klasický krejčovský metr a změřit v obvodu boků a dle informací zvolit adekvátní velikost - nikdy ne větší, jelikož pak opět produkt může protékat.

A konečně pokud by nepomohlo - vyzkoušejte použít na noc elastickou zalepovací kalhotku MoliCare Elastic - ta je na noční použití velmi vhodná a dobře sedí právě i nočním přetáčení osob na posteli. 

Ideálně můžete i kontaktovat naše odborné poradkyně na bezplatné telefonní lince 800 100 150.

Krásný den! Andrea Pisingerová

Komentáře

Zatím žádné odpovědi

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání