Dobrý den, od té doby, co mám problémy s unikáním moči, se bojím vycházet ven,…

Dobrý den, od té doby, co mám problémy s unikáním moči, se bojím vycházet ven, chodit na nákup nebo mezi přátele, protože se děsím ostudy při protečení. Je mi nepříjemné jen opouštět byt, protože vím, že nebudu mít v dosahu záchod. Dá se to nějak řešit?

13. březen 2017

Dobrý den, váš strach z drobných nehod si zažil snad každý s inkontinencí bez ohledu na věk nebo pohlaví. Řešením je využívání vhodných inkontinenčních pomůcek, které jsou navrženy speciálně pro únik moči. Oproti běžným menstruačním vložkám totiž dokážou pohltit více tekutiny a zabraňují také unikání zápachu. Zajistí také pohodlí a zdravou pokožku. Kromě vložek jsou k dispozici i vložné pleny nebo kalhotky, které vám pomohou získat zpět ztracenou jistotu.

1 komentář

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Pěkný večer, trpím těžší formou, chodím do práce, kde nemohu mimo přestávku na toaletu. Ty mám 2 během 12 hodin, ale potřebuji neustále na malou. I když mě někdo zaskočí, tak z toalety je vše slyšet, není odhlučněná, nahoře i dole mezera, jjako ve zkušební kabince. Nedejbože provádět výměnu pleny, vložky. Prosím o radu, jaké kalhotky jsou bezpečné a zároveň diskrétní? Neviditelné do společenských černých kalhot? Použité mohu vyhodit až doma, nemáme samostatnou šatnu a wc je společné pro muže i ženy. Nechci přijít o práci, nemohu cestovat, nic.

2. prosinec 2017

S. R.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví