Cestování s inkontinencí: Tipy pro větší pohodlí a jistotu

Mnoho osob s inkontinencí se cestování raději vzdá. Mají strach z nechtěného úniku moči na veřejnosti, bojí se nepohodlí a zhoršených hygienických podmínek, které cestování občas přináší. Ale pokud vás cestování láká, nenechte se omezovat. S vhodnými inkontinenčními pomůckami dnes můžete podniknout prakticky cokoli.

Základem je správný výběr inkontinenčních pomůcek

Pro pohodlné cestování s inkontinencí je velmi důležitý výběr těch správných pomůcek. Neměli byste ho podceňovat ani u lehké inkontinence. Ženy často používají klasickou menstruační vložku, ale ta není při úniku moči úplně spolehlivá. Podívejte se na srovnání menstruačních a inkontinenčních vložek.

Moderní inkontinenční pomůcky jsou velmi diskrétní, vaše okolí nemusí vůbec o ničem vědět. Inkontinenční vložky MoliCare Lady se vyrábí v 8 variantách savosti a jsou prodyšné, takže minimalizují riziko opruzenin a zapařenin.

Mužskou anatomii respektují inkontinenční vložky MoliCare Men - budou dokonale a pohodlně sedět. A víte, že existují inkontinenční kalhotky, které na první pohled vypadají jako obyčejné spodní prádlo? Pánská varianta je v elegantní šedé barvě a bílé dámské kalhotky zdobí jemný motiv růžových motýlků. 

Nemáte stále jasno? Pomůže vám online průvodce výběrem inkontinenčních pomůcek. Stačí 2 minuty a najdeme pro vás vhodné řešení.

Intimní hygiena bez tekoucí vody

Někdy je potřeba vyměnit vložku na místě, kde nemáte přístup k tekoucí vodě. Velkou službu vám udělá lahvička s vodou, ale máme i pár moderních pomocníků. Vlhčené hygienické ubrousky MoliCare Skin se hodí k otření intimních partií i rukou. Díky pH 5,5 jsou vhodné i pro citlivou pokožku a obsažený výtažek z heřmánku zklidňuje případné podráždění

Intimní čisticí pěna MoliCare Skin nepotřebuje k použití žádnou vodu. Jemně, ale účinně čistí pokožku po úniku moči i stolice. Doporučujeme zkombinovat s mycími žínkami MoliCare.

Kosmetika do batůžku či kabelky

Cestování může znamenat i delší dobu sezení v dopravních prostředcích nebo výrazně vyšší teploty. I pokožka lidí bez inkontinence tím trpí, u osob s únikem moči je riziko jejího podráždění ještě vyšší. Přibalte proto vhodný ochranný a pečující prostředek. Třeba MoliCare ochranný krém se zinkem, který minimalizuje vznik dermatitid.

A když už jsme u balení kosmetiky, nemysleme jen na intimní partie. Cestu letadlem, nebo delší dobu v autě či autobuse vám zpříjemní i minerální voda ve spreji na obličej, zvlhčující oční kapky, krém na ruce pro hydrataci pokožky a balzám na rty. Úžasným pomocníkem na cestách je také antibakteriální sprej či gel, který seženete v každé drogerii i lékárně.

Užijte si všechny krásy života

Odhoďte obavy z cestování s únikem moči a jděte do toho. Bavte se, seznamujte se s novými přáteli, foťte, ochutnejte místní speciality, obdivujte památky i přírodu. Přejeme vám, ať si cestování pořádně užijete.
 

Související články

1 komentář

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Na plenách jsem už závislý 60 let. Do 30 let jsem mohl chvílema být i bez nich Od 30 let jsem na plenách závislý
jako dítě jsem to celkem snášel ve starším věku jsem je nenáviděl,ale nic jsem nenadělal , dnes už jsem v pohodě klidně jezdím i na několikadenní cesty sportuji , jediný problém při více denní cestě je, že musím mít sebou přiměřené množství kalhotek a to někdy zabere i polovinu místa

7. březen 2020

M. H.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví