Cestování s inkontinencí: Tipy pro větší pohodlí a jistotu

  • Přečteno 300x
  • 16. říjen 2019

Mnoho osob s inkontinencí se cestování raději vzdá. Mají strach z nechtěného úniku moči na veřejnosti, bojí se nepohodlí a zhoršených hygienických podmínek, které cestování občas přináší. Ale pokud vás cestování láká, nenechte se omezovat. S vhodnými inkontinenčními pomůckami dnes můžete podniknout prakticky cokoli.

Základem je správný výběr inkontinenčních pomůcek

Pro pohodlné cestování s inkontinencí je velmi důležitý výběr těch správných pomůcek. Neměli byste ho podceňovat ani u lehké inkontinence. Ženy často používají klasickou menstruační vložku, ale ta není při úniku moči úplně spolehlivá. Podívejte se na srovnání menstruačních a inkontinenčních vložek.

Moderní inkontinenční pomůcky jsou velmi diskrétní, vaše okolí nemusí vůbec o ničem vědět. Inkontinenční vložky MoliCare Lady se vyrábí v 8 variantách savosti a jsou prodyšné, takže minimalizují riziko opruzenin a zapařenin.

Mužskou anatomii respektují inkontinenční vložky MoliCare Men - budou dokonale a pohodlně sedět. A víte, že existují inkontinenční kalhotky, které na první pohled vypadají jako obyčejné spodní prádlo? Pánská varianta je v elegantní šedé barvě a bílé dámské kalhotky zdobí jemný motiv růžových motýlků. 

Nemáte stále jasno? Pomůže vám online průvodce výběrem inkontinenčních pomůcek. Stačí 2 minuty a najdeme pro vás vhodné řešení.

Intimní hygiena bez tekoucí vody

Někdy je potřeba vyměnit vložku na místě, kde nemáte přístup k tekoucí vodě. Velkou službu vám udělá lahvička s vodou, ale máme i pár moderních pomocníků. Vlhčené hygienické ubrousky MoliCare Skin se hodí k otření intimních partií i rukou. Díky pH 5,5 jsou vhodné i pro citlivou pokožku a obsažený výtažek z heřmánku zklidňuje případné podráždění

Intimní čisticí pěna MoliCare Skin nepotřebuje k použití žádnou vodu. Jemně, ale účinně čistí pokožku po úniku moči i stolice. Doporučujeme zkombinovat s mycími žínkami MoliCare.

Kosmetika do batůžku či kabelky

Cestování může znamenat i delší dobu sezení v dopravních prostředcích nebo výrazně vyšší teploty. I pokožka lidí bez inkontinence tím trpí, u osob s únikem moči je riziko jejího podráždění ještě vyšší. Přibalte proto vhodný ochranný a pečující prostředek. Třeba MoliCare ochranný krém se zinkem, který minimalizuje vznik dermatitid.

A když už jsme u balení kosmetiky, nemysleme jen na intimní partie. Cestu letadlem, nebo delší dobu v autě či autobuse vám zpříjemní i minerální voda ve spreji na obličej, zvlhčující oční kapky, krém na ruce pro hydrataci pokožky a balzám na rty. Úžasným pomocníkem na cestách je také antibakteriální sprej či gel, který seženete v každé drogerii i lékárně.

Užijte si všechny krásy života

Odhoďte obavy z cestování s únikem moči a jděte do toho. Bavte se, seznamujte se s novými přáteli, foťte, ochutnejte místní speciality, obdivujte památky i přírodu. Přejeme vám, ať si cestování pořádně užijete.
 

Související články

Zatím žádné komentáře

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Menu
Vyhledávaní

© 2020 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví