Profesionální kosmetika MoliCare Skin

Při častém kontaktu pokožky s agresivními látkami v moči nebo stolici pokožka velice trpí. Chránit ji můžete kvalitní profesionální kosmetikou MoliCare Skin. Základem je pokožku očistit a dezinfikovat, dále pak ochránit a předcházet dekubitům nebo dermatitidám, a nakonec ji správně vyživit. Produkty MoliCare Skin jsou rozděleny do barevných řad, které vám v jednotlivých fázích pomohou.

Proč je důležité pečovat o pokožku?

Namáhaná pokožka je snadným cílem poranění a infekcí. Předejděte jim

Co hrozí podrážděné pokožce?

Pokožka inkontinentního člověka je často vystavena působení amoniaku (který má vyšší PH než pokožka) a dalších látek, které jsou obsaženy v moči nebo stolici. Při nesprávné nebo nedostatečné péči trpí pokožka opruzeninami, dermatitidou nebo proleženinami. K péči o ni je vhodné používat čisticí pěny a ubrousky, které omezí časté namáčení (například při sprchování) a tím narušování ochranného filmu pokožky.

Jak vybrat vhodnou kosmetiku?

Péče o pokožku inkontinentního pacienta probíhá ve 3 fázích.

  • Čištění – modrá čisticí řada MoliCare Skin obsahuje čisticí pěnu, vlhké ošetřující ubrousky, mycí emulzi a další výrobky, které pomáhají pokožku správně očistit a ošetřit.
  • Ochrana a prevence – růžová řada MoliCare Skin obsahuje ochranné pěny, krémy a oleje, které jsou speciálně navrženy tak, aby pokožku šetrně chránily před agresivními látkami obsaženými v moči nebo ve stolici.
  • Péče a výživa – tělová řada MoliCare Skin pomáhá dlouhodobě pečovat o stárnoucí a suchou pokožku. Obsahuje krém na ruce, masážní gel a ošetřující olej, které obsahují kreatin a mandlový olej, pokožku dlouhodobě vyživují a odolávají i při častém mytí.

Nahoru

© 2023 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví