Mudr. Svatava Žalmanová

Právě probíhá týden kontinence

Právě probíhá týden kontinence: Připojte se k online chatu!

Právě probíhá Světový týden kontinence, který každoročně vyhlašují odborníci a organizace řešící urologické problémy. Po celé republice se tak v tomto týdnu konají akce, které mají upozornit na problémy spojené s únikem moči. Co jsme pro vás přichystali my?

S Moliklubem proti tabu

Věděli jste, že až 70 % lidí trpících příznaky inkontinence se stydí svěřit i vlastnímu lékaři? Proto se dlouhodobě snažíme podat pomocnou ruku těm, kteří se s inkontinencí potýkají, a upozornit na metody prevence širokou veřejnost. 

Nestyďte se o inkontinenci mluvit

Proto jsme pro vás ve spolupráci s Bleskem pro ženy přichystali online chat s paní doktorkou MUDr. Svatavou Žalmanovou z Centra ambulantní gynekologie a péče v Brně. Budete s ní moci prodiskutovat své problémy i obecné otázky týkající se úniku moči z pohodlí domova. Těšíme se na vás.
 

 

Pozn. Webové stránky Moliklub.cz se zaměřují na problematiku inkontinence a snaží se poskytnout ucelené informace v této oblasti. Je nutné zdůraznit, že obsah stránek nenahrazuje lékařskou péči a neměl by být chápán jako diagnostický nástroj či léčebný plán. Doporučujeme, aby každá osoba se zdravotními problémy nejprve vyhledala pomoc u svého lékaře. Odborník dokáže posoudit situaci, provést správné vyšetření a navrhnout odpovídající léčbu. Naše články slouží k informování a vzdělávání veřejnosti, nikoli k diagnostice či léčbě konkrétních zdravotních stavů. Je důležité mít na paměti, že každý případ inkontinence je individuální a vyžaduje individuální přístup od odborníka. Děkujeme za pochopení.
 
* Obsah tohoto webu je v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, a zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy.
 
Společnost HARTMANN je výrobce inkontinenčních potřeb značky MoliCare. Přehled sortimentu, který nabízíme, najdete na našem e-shopu
 

19. červen 2020

Související články

Sportování s inkontinencí

Sport a únik moči

Všimli jste si při běhání úniku moči? Možná, že při běžných aktivitách žádné úniky moči nepozorujete, ale pak jednoho dne nazujete tenisky, vyběhnete do lesa a najednou cítíte lehké odkapávání kapek moči. Běhá…

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání