Péče o seniory trpící inkontinencí

MoliCare Elastic 9 kapek: Pohodlí pro pacienta i pečující osobu

MoliCare Elastic 9 kapek: Pohodlí pro pacienta i pečující osobu

Proč byste měli vyzkoušet absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek? Objevte jejich hlavní výhody a užijte si pohodlí, které tyto kalhotky nabízí pro pacienta i pečující osobu. Díky své vysoké absorpční kapacitě jsou vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí.

Pohodlné a spolehlivé

Absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek mají elastické postranní pásky, které kopírují pohyby těla v každé pozici. Díky tomu minimalizují riziko bočního protečení a navíc nikde netlačí a neškrtí. Spolehlivé savé jádro rychle odvede moč od pokožky, takže předchází vzniku podráždění a opruzenin. Speciální antibakteriální povrch eliminuje bakterie a neutralizuje zápach. Tekutina se uvnitř savého jádra mění v gel, proto nehrozí zpětné prosakování k pokožce.

Spěte celou noc

Tyto kalhotky jsou velmi vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí, protože mají opravdu úctyhodnou absorpční kapacitu. Dokáží pojmout až 3950 ml tekutiny (ve velikosti XL), a výměnu proto stačí provést až po 8 hodinách. Udrží pokožku v suchu po celou noc pro klidný spánek bez buzení. 

Snadná výměna vleže i ve stoje

Velká lepítka na suchý zip vám usnadní péči o osobu s inkontinencí, odlepit a zalepit je můžete opakovaně. Inkontinenční kalhotky MoliCare Elastic navíc snadno vyměníte v leže i ve stoje, a proto jsou perfektní volbou při péči o částečně mobilní, trvale ležící nebo hendikepované pacienty s inkontinencí. Přečtěte si tipy, jak na přebalování ležícího pacienta od profesionální zdravotní sestry.
Lůžko doporučujeme chránit inkontinenční podložkou, péči o osobu s inkontinencí vám usnadní i speciální kosmetika pro čištění, hydrataci pokožky a ochranu pokožky.

Váháte? Požádejte o vzorek zdarma

Nejste si jisti, že jsou absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek tou pravou volbou? Vyzkoušejte je zdarma.

 

Pozn. Webové stránky Moliklub.cz se zaměřují na problematiku inkontinence a snaží se poskytnout ucelené informace v této oblasti. Je nutné zdůraznit, že obsah stránek nenahrazuje lékařskou péči a neměl by být chápán jako diagnostický nástroj či léčebný plán. Doporučujeme, aby každá osoba se zdravotními problémy nejprve vyhledala pomoc u svého lékaře. Odborník dokáže posoudit situaci, provést správné vyšetření a navrhnout odpovídající léčbu. Naše články slouží k informování a vzdělávání veřejnosti, nikoli k diagnostice či léčbě konkrétních zdravotních stavů. Je důležité mít na paměti, že každý případ inkontinence je individuální a vyžaduje individuální přístup od odborníka. Děkujeme za pochopení.
 
* Obsah tohoto webu je v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, a zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy.
 
Společnost HARTMANN je výrobce inkontinenčních potřeb značky MoliCare. Přehled sortimentu, který nabízíme, najdete na našem e-shopu
 

15. květen 2020

Související články

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání