MoliCare Elastic 9 kapek: Pohodlí pro pacienta i pečující osobu

  • Přečteno 543x
  • 15. květen 2020

Proč byste měli vyzkoušet absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek? Objevte jejich hlavní výhody a užijte si pohodlí, které tyto kalhotky nabízí pro pacienta i pečující osobu. Díky své vysoké absorpční kapacitě jsou vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí.

Pohodlné a spolehlivé

Absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek mají elastické postranní pásky, které kopírují pohyby těla v každé pozici. Díky tomu minimalizují riziko bočního protečení a navíc nikde netlačí a neškrtí. Spolehlivé savé jádro rychle odvede moč od pokožky, takže předchází vzniku podráždění a opruzenin. Speciální antibakteriální povrch eliminuje bakterie a neutralizuje zápach. Tekutina se uvnitř savého jádra mění v gel, proto nehrozí zpětné prosakování k pokožce.

Spěte celou noc

Tyto kalhotky jsou velmi vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí, protože mají opravdu úctyhodnou absorpční kapacitu. Dokáží pojmout až 3950 ml tekutiny (ve velikosti XL), a výměnu proto stačí provést až po 8 hodinách. Udrží pokožku v suchu po celou noc pro klidný spánek bez buzení. 

Snadná výměna vleže i ve stoje

Velká lepítka na suchý zip vám usnadní péči o osobu s inkontinencí, odlepit a zalepit je můžete opakovaně. Inkontinenční kalhotky MoliCare Elastic navíc snadno vyměníte v leže i ve stoje, a proto jsou perfektní volbou při péči o částečně mobilní, trvale ležící nebo hendikepované pacienty s inkontinencí. Přečtěte si tipy, jak na přebalování ležícího pacienta od profesionální zdravotní sestry.
Lůžko doporučujeme chránit inkontinenční podložkou, péči o osobu s inkontinencí vám usnadní i speciální kosmetika pro čištění, hydrataci pokožky a ochranu pokožky.

Váháte? Požádejte o vzorek zdarma

Nejste si jisti, že jsou absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek tou pravou volbou? Vyzkoušejte je zdarma.

Související články

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

© 2023 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví