Péče o seniory trpící inkontinencí

MoliCare Elastic 9 kapek: Pohodlí pro pacienta i pečující osobu

MoliCare Elastic 9 kapek: Pohodlí pro pacienta i pečující osobu

Proč byste měli vyzkoušet absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek? Objevte jejich hlavní výhody a užijte si pohodlí, které tyto kalhotky nabízí pro pacienta i pečující osobu. Díky své vysoké absorpční kapacitě jsou vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí.

Pohodlné a spolehlivé

Absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek mají elastické postranní pásky, které kopírují pohyby těla v každé pozici. Díky tomu minimalizují riziko bočního protečení a navíc nikde netlačí a neškrtí. Spolehlivé savé jádro rychle odvede moč od pokožky, takže předchází vzniku podráždění a opruzenin. Speciální antibakteriální povrch eliminuje bakterie a neutralizuje zápach. Tekutina se uvnitř savého jádra mění v gel, proto nehrozí zpětné prosakování k pokožce.

Spěte celou noc

Tyto kalhotky jsou velmi vhodné pro osoby s těžkou inkontinencí, protože mají opravdu úctyhodnou absorpční kapacitu. Dokáží pojmout až 3950 ml tekutiny (ve velikosti XL), a výměnu proto stačí provést až po 8 hodinách. Udrží pokožku v suchu po celou noc pro klidný spánek bez buzení. 

Snadná výměna vleže i ve stoje

Velká lepítka na suchý zip vám usnadní péči o osobu s inkontinencí, odlepit a zalepit je můžete opakovaně. Inkontinenční kalhotky MoliCare Elastic navíc snadno vyměníte v leže i ve stoje, a proto jsou perfektní volbou při péči o částečně mobilní, trvale ležící nebo hendikepované pacienty s inkontinencí. Přečtěte si tipy, jak na přebalování ležícího pacienta od profesionální zdravotní sestry.
Lůžko doporučujeme chránit inkontinenční podložkou, péči o osobu s inkontinencí vám usnadní i speciální kosmetika pro čištění, hydrataci pokožky a ochranu pokožky.

Váháte? Požádejte o vzorek zdarma

Nejste si jisti, že jsou absorpční kalhotky MoliCare Elastic 9 kapek tou pravou volbou? Vyzkoušejte je zdarma.

15. květen 2020

Související články

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání