Příběh paní Petry: Inkontinence mě zastihla po úrazu

Příběh paní Petry: Inkontinence mě zastihla po úrazu

Paní Petra (38) se s únikem moči setkala poprvé před 8 lety po úrazu. Když nesla malého synka spát, spadla ze schodů. Jedním z následků úrazu byla i inkontinence, která přetrvala dodnes. Jak se Petra s nenadálými potížemi vyrovnala?

„Inkontinence mě omezovala hlavně při běžných denních činnostech a při trávení času se syny – nemohla jsem si s nimi bez obav ani házet nebo kopat s míčem. Každá aktivita venku byla nepříjemná, protože stačí trochu nastydnout, trochu si kýchnout a člověk se připočůrá. Připadá si pak jako miminko a ne jako dospělý člověk. Od mládí jsem si říkala, že mně se nic takového stát nemůže. Zjistila jsem, že tomu tak samozřejmě není, a díky webovým stránkám Moliklubu jsem objevila možnosti inkontinenčních pomůcek a poznala, že inkontinence se řešit dá. Těm, kteří trpí inkontinencí, bych hlavně doporučila, aby se za ni nestyděli. Nejsme v tom sami, je nás víc a komunita se rozrůstá. Můžeme se spojit a čelit tomu všemu dohromady.“

Děkujeme paní Petře, že se nám svěřila. Jak vidíte, nejste v tom sami – v Moliklubu našlo odpovědi přes 11 000 členů. Udělejte první krok a začněte řešit potíže s únikem moči včas, abyste mohli žít život podle sebe.

SOUTĚŽ: Podělte se o svůj příběh a vyhrajte inteligentní váhu Veroval. 3 nejlepší příběhy odměníme

Osobní váha Veroval s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu

 

Inteligentní osobní váha Veroval vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu. Ukládá údaje až pro 4 různé osoby, takže jejich funkcí může využít celá rodina.

Váha změří:

  • tělesnou hmotnost
  • hmotnost kostí
  • BMI
  • podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle

Navíc automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem.

Díky aplikaci Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete údaje z vážení, které pak můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem či trenérem.

Napište nám svůj příběh na info@moliklub.cz.

 

Pozn. Webové stránky Moliklub.cz se zaměřují na problematiku inkontinence a snaží se poskytnout ucelené informace v této oblasti. Je nutné zdůraznit, že obsah stránek nenahrazuje lékařskou péči a neměl by být chápán jako diagnostický nástroj či léčebný plán. Doporučujeme, aby každá osoba se zdravotními problémy nejprve vyhledala pomoc u svého lékaře. Odborník dokáže posoudit situaci, provést správné vyšetření a navrhnout odpovídající léčbu. Naše články slouží k informování a vzdělávání veřejnosti, nikoli k diagnostice či léčbě konkrétních zdravotních stavů. Je důležité mít na paměti, že každý případ inkontinence je individuální a vyžaduje individuální přístup od odborníka. Děkujeme za pochopení.
 
* Obsah tohoto webu je v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, a zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy.
 
Společnost HARTMANN je výrobce inkontinenčních potřeb značky MoliCare. Přehled sortimentu, který nabízíme, najdete na našem e-shopu
 

11. červen 2018

Související články

Inkontinence mě překvapila

Samovolný únik moči Možná se to stalo i vám. Ten trapný pocit, když jste si poprvé všimla úniku moči, už asi z mysli nevymažu. Až do čtyřicítky jsem si myslela, že se mě inkontinence netýká, a že je to zá…

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání