Příběh paní Petry: Inkontinence mě zastihla po úrazu

  • Přečteno 605x
  • 11. červen 2018

Paní Petra (38) se s únikem moči setkala poprvé před 8 lety po úrazu. Když nesla malého synka spát, spadla ze schodů. Jedním z následků úrazu byla i inkontinence, která přetrvala dodnes. Jak se Petra s nenadálými potížemi vyrovnala?

„Inkontinence mě omezovala hlavně při běžných denních činnostech a při trávení času se syny – nemohla jsem si s nimi bez obav ani házet nebo kopat s míčem. Každá aktivita venku byla nepříjemná, protože stačí trochu nastydnout, trochu si kýchnout a člověk se připočůrá. Připadá si pak jako miminko a ne jako dospělý člověk. Od mládí jsem si říkala, že mně se nic takového stát nemůže. Zjistila jsem, že tomu tak samozřejmě není, a díky webovým stránkám Moliklubu jsem objevila možnosti inkontinenčních pomůcek a poznala, že inkontinence se řešit dá. Těm, kteří trpí inkontinencí, bych hlavně doporučila, aby se za ni nestyděli. Nejsme v tom sami, je nás víc a komunita se rozrůstá. Můžeme se spojit a čelit tomu všemu dohromady.“

Děkujeme paní Petře, že se nám svěřila. Jak vidíte, nejste v tom sami – v Moliklubu našlo odpovědi přes 11 000 členů. Udělejte první krok a začněte řešit potíže s únikem moči včas, abyste mohli žít život podle sebe.

SOUTĚŽ: Podělte se o svůj příběh a vyhrajte inteligentní váhu Veroval. 3 nejlepší příběhy odměníme

Osobní váha Veroval s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu

 

Inteligentní osobní váha Veroval vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu. Ukládá údaje až pro 4 různé osoby, takže jejich funkcí může využít celá rodina.

Váha změří:

  • tělesnou hmotnost
  • hmotnost kostí
  • BMI
  • podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle

Navíc automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem.

Díky aplikaci Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete údaje z vážení, které pak můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem či trenérem.

Napište nám svůj příběh na info@moliklub.cz.

Související články

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

© 2023 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví