Příběh paní Gabriely: Inkontinence mě omezovala hlavně na divadle

Příběh paní Gabriely: Inkontinence mě omezovala hlavně na divadle

Paní Gabriela (61) zaznamenala potíže s nechtěným únikem moči nejprve při dobíhání autobusu, ale časem ji začaly komplikovat život hlavně na divadle, protože je herečkou.

„Musela jsem být třeba 2 hodiny nepřetržitě na scéně, nemluvě o muzikálech, kde se k hraní přidává i tanec, zpěv a rychlé převlékání“ začíná svůj příběh Gabriela. K přesunům na scéně k vypětí, když se na vás soustředí zraky obecenstva se navíc přidala i lehká inkontinence.  

„Když se na trhu objevily vložky MoliMed od Hartmannu byla jsem najednou šťastný člověk, který nemusí řešit podobné problémy. Vložky jsou různě tvarované a různých velikostí, takže jsem byla velmi ráda, protože jsem najednou měla klidnější a pohodovější život. Všem lidem, kteří trpí inkontinencí bych vzkázala jednu věc: inkontinence není hendikep, paraolympionici jsou hendikepovaní, a přitom dokážou plavat, lézt po horách, jezdit na kole nebo hrát fotbal. Inkontinence je jen taková malá havárie našeho těla.“

Děkujeme paní Gabriele, že se nám svěřila. Jak vidíte, nejste v tom sami. Udělejte první krok a začněte řešit potíže s únikem moči včas, abyste mohli žít život podle sebe.

SOUTĚŽ: Podělte se o svůj příběh a vyhrajte inteligentní váhu Veroval. 3 nejlepší příběhy odměníme

Osobní váha Veroval s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu

Inteligentní osobní váha Veroval vám pomůže s kontrolou optimální tělesné hmotnosti i zdravotního stavu. Ukládá údaje až pro 4 různé osoby, takže jejich funkcí může využít celá rodina.

Váha změří:

  • tělesnou hmotnost
  • hmotnost kostí
  • BMI
  • podíl tělesného tuku, svalové tkáně a vody v těle

Navíc automaticky určí vaši ideální hmotnost a vhodný kalorický příjem.

Díky aplikaci Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete údaje z vážení, ty můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem či trenérem.

Napište nám svůj příběh na info@moliklub.cz.

 

Pozn. Webové stránky Moliklub.cz se zaměřují na problematiku inkontinence a snaží se poskytnout ucelené informace v této oblasti. Je nutné zdůraznit, že obsah stránek nenahrazuje lékařskou péči a neměl by být chápán jako diagnostický nástroj či léčebný plán. Doporučujeme, aby každá osoba se zdravotními problémy nejprve vyhledala pomoc u svého lékaře. Odborník dokáže posoudit situaci, provést správné vyšetření a navrhnout odpovídající léčbu. Naše články slouží k informování a vzdělávání veřejnosti, nikoli k diagnostice či léčbě konkrétních zdravotních stavů. Je důležité mít na paměti, že každý případ inkontinence je individuální a vyžaduje individuální přístup od odborníka. Děkujeme za pochopení.
 
* Obsah tohoto webu je v souladu se zákonem č. 372/2011 Sb., o zdravotních službách a podmínkách jejich poskytování, a zákonem č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy.
 
Společnost HARTMANN je výrobce inkontinenčních potřeb značky MoliCare. Přehled sortimentu, který nabízíme, najdete na našem e-shopu
 

11. červen 2018

Související články

Inkontinence mě překvapila

Samovolný únik moči Možná se to stalo i vám. Ten trapný pocit, když jste si poprvé všimla úniku moči, už asi z mysli nevymažu. Až do čtyřicítky jsem si myslela, že se mě inkontinence netýká, a že je to zá…

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání