Jak snadno posouvat imobilního pacienta na lůžku?

Jak snadno posouvat imobilního pacienta na lůžku?

Určitě se shodneme, že přesouvání blízkého na lůžku není nic snadného. Jde o něco, co zkrátka udělat musíte, ať už potřebujete jen upravit jeho polohu na lůžku, nebo vyměnit ložní prádlo. Proto je vhodné vzít při manipulaci s ležícím pacientem v úvahu několik odborných rad.

Manipulace s pacientem po lůžku je snazší, než se zdá

Možná jste do této chvíle pro přesouvání vašeho blízkého na lůžku zapojovali celou rodinu. My vám ale ukážeme, že to není nutné, ani pokud se staráte o objemnějšího pacienta. Naše zdravotní sestra nasbírala za mnohaletou praxi v domovech pro seniory cenné zkušenosti, o které se s vámi nyní podělí v následujícím videu. Vy se tak naučíte, jak manipulovat s vaším blízkým, aniž byste si odrovnali záda, nebo museli čekat, až přijde zbytek rodiny domů. Jediné, co od této chvíle budete potřebovat, je obyčejný ručník. Podívejte se sami…

 

 

Je vám něco nejasného? Napište nám, nebo zavolejte

Pomohlo vám naše video? Máte k němu doplňující otázky? Neváhejte nám napsat, nebo zavolat. Můžete se na nás obrátit v sekci Poradna, na info@moliklub.cz, nebo na bezplatné infolince 800 100 150. Těšíme se na vaše reakce.
Váš Moliklub
 

17. červen 2019

Související články

Zatím žádné odpovědi

Začít sledovat Pokud někdo přidá nový komentář, pošleme vám upozornění.

Přidávat komentáře mohou pouze registrovaní členové Moliklubu

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání