Kodex diskuse

Jsme rádi, že jste se zapojili do diskuze v Moliklubu. Mějte však na paměti, že vaše příspěvky musí splňovat tato pravidla.

Moliklub pomáhá při péči, jiné věci sem nepatří

Moliklub je tu proto, aby pomohl a poradil při řešení inkontinence. V diskuzích se proto můžete svobodně vyjadřovat a ptát se na cokoliv, co souvisí s tímto tématem nebo tématem péče. Příspěvky však nesmí obsahovat reklamu, spam, citlivé osobní údaje (např. rodná čísla, čísla účtů a podobně), inzerci, nelegální obsah, odkazy na komerční webové stránky nebo vulgární či násilný obsah. Jen tak může být Moliklub pomocníkem.

Můžete tu mluvit otevřeně, ale vždy slušně

Příspěvky na Moliklubu se často týkají velmi osobních témat a situací. Přesto, a právě proto se vyhněte rasové, národnostní, náboženské nebo jiné nesnášenlivosti a diskriminaci. Nepoužívejte vulgární a urážlivé výrazy, pomluvy, výhružky nebo agresi. 

Vždy mluvte za sebe, ne za druhé

V diskuzích není dovoleno vydávat se za jinou osobu, promlouvat jejím jménem nebo zveřejňovat osobní údaje a identitu jiných osob proti jejich vůli.

Příspěvky porušující pravidla budou odstraněny

Společnost Hartmann si vyhrazuje právo upravit nebo smazat příspěvky, které těmto pravidlům odporují. Pokud dojde k opakovanému porušení pravidel z konkrétní IP adresy, může společnost Hartmann tuto adresu zablokovat. Společnost si také vyhrazuje právo diskuzi uzavřít.

Děkujeme, že respektujete tato pravidla a pomáháte tím udělat z Moliklubu bezpečného rádce.

Nahoru

Pomáhá. Pečuje. Chrání