Souhlas příjemce se zasíláním obchodních sdělení

Vyplněním příslušného formuláře na www.moliklub.cz uděluji společnosti HARTMANN-RICO, a. s. , se sídlem Veverská Bítýška, Masarykovo nám. 77, PSČ 664 71, IČ: 44947429, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, odd. B., vl. 644, souhlas k tomu, aby využívala shora uvedeného emailového kontaktu na moji osobu za účelem zasílání obchodních sdělení ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Beru na vědomí, že mám právo tento souhlas kdykoliv a zdarma odvolat prostřednictvím příslušného formuláře na www.moliklub.cz.

Děkujeme, že jste se seznámili s tím, jak zpracováváme osobní údaje. Máte-li čas, seznamte se s námi blíže v magazínu MoliKlubu, kde pro vás pravidelně chystáme aktuální články na téma inkontinence a péče o blízké.

 

Děkujeme, že jste se seznámili se souhlasem se zasíláním obchodních sdělení. Máte-li čas, seznamte se s námi blíže v magazínu MoliKlubu, kde pro vás pravidelně chystáme aktuální články na téma inkontinence a péče o blízké.

Nahoru

Menu
Vyhledávaní

© 2018 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví