Absorpční vložné pleny MoliCare Premium FORM

SSSSSSSSSS SSSSSSSS 4 varianty (1492—3017 ml)

Vložné pleny MoliCare FORM pro mobilní i ležící osoby se střední inkontinencí. Unikátní patentované kroucené vlákno ihned odvede moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Povrch je suchý s pH 5,5, které je neutrální k pokožce a je tak antibakteriální – eliminuje 99,99 % bakterií. Navíc díky odour Neutralizer pohltí rychle a spolehlivě zápach. Jsou prodyšné a díky tomu se pokožka nezapařuje a zůstává zdravá. Indikátor savosti na spodní straně plen upozorní na včasnou výměnu plen tím, že se rozpije.

Produkty značky MoliCare jsou zdravotnickými prostředky dle zákona č. 89/2021 a jsou v souladu s požadavky směrnice EP a Rady EU 2017/745 o MDR.

HARTMANN HOME - pomůcky na předpis - MoliCare Fixpants

Více
 • Varianta, kódKód Všeobecné zdravotní pojišťovny, pod kterým lze tento produkt předepsat lékařem. Savost Balení Cena
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 2 bal. / 64 ks
  2 měsíce 4 bal. / 128 ks
  3 měsíce 6 bal. / 192 ks
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 2 bal. / 64 ks
  2 měsíce 4 bal. / 128 ks
  3 měsíce 6 bal. / 192 ks
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 1 bal. / 32 ks
  2 měsíce 3 bal. / 96 ks
  3 měsíce 5 bal. / 160 ks
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 1 bal. / 32 ks
  2 měsíce 3 bal. / 96 ks
  3 měsíce 5 bal. / 160 ks

Nevíte, kterou variantu vybrat? Zkuste náš průvodce výběrem pomůcek

Koupit na Lékárně HARTMANN.cz

Lékárna HARTMANN.cz

Spolehlivost v diskrétním balení

Jednoduchá manipulace a supersavé jádro dělají z vložných plen MoliCare FORM jednu z nejspolehlivější pomůcek na trhu. Pohlcují pachy a brání opruzeninám. Používají se spolu s fixačními kalhotkami MoliCare Premium FIXPANTS.

Superabsopční třívrstvé savé jádro

Patentované kroucené vlákno odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání na povrch pomůcky. Superabsorbent v savém jádře ihned přemění moč na gel. Tím vložné pleny zaručují maximálně suchý povrch a bezpečné používání. Navíc látka Odour Neutralizer pohlcuje pach a zaručuje tak pohodlné používání pro osobu s únikem moči i jeho ošetřovatele.

Patentované kroucené vlákno

Jeho unikátní vlastnosti zaručují na povrchu pomůcky pH 5,5, které je neutrální k pokožce. Díky tomu je povrch pomůcky antibakteriální a eliminuje až 99,9 % bakterií. Pokožka tak zůstává zdravá a bez dermatitid.

Špičkově prodyšné materiály brání opruzeninám

Prodyšné materiály zajišťují pokožce maximální cirkulaci vzduchu a taktéž tím napomáhají, aby pokožka zůstala zdravá bez nežádoucích kožních projevů.

Unikátní ochrana před protečením

Anatomicky tvarované absorpční jádro a hydrofóbní postranní pásky zaručují maximální bezpečí při nošení vložných plen.

Objednání pomůcek na předpis

Díky službě HARTMANN HOME máte nyní možnost využít poukaz na inkontinenční pomůcky MoliCare, který vám předepsal váš lékař. Předepsané pomůcky vám zdarma doručíme až ke dveřím. Navíc ke každé objednávce od nás dostanete dárek zdarma. Stačí zavolat na naši bezplatnou infolinku 800 100 150 (po - pá 8:00 – 16:00) a naše operátorky s vámi vše hladce vyřídí.

Další produkty

Nahoru

© 2023 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví