Pánské absorpční spodní prádlo MoliCare Men Pants 5 kapek

0 variant

Anatomicky tvarované natahovací kalhotky MoliCare® Men Pants 5 kapek v elegantní šedé barvě vypadají jako běžné spodní prádlo, jsou pod oblečením zcela nenápadné a poskytují maximální ochranu a pohodlí. Jsou vyrobené z prodyšného materiálu s optimálním pH 5,5, neobsahují fólie a jiné umělé materiály, a proto nedráždí ani citlivou pokožku. Antibakteriální povrch ničí až 99,9 % bakterií, a díky tomu dokáže neutralizovat zápach moči.

Více

Koupit na Lékárně HARTMANN.cz

Lékárna HARTMANN.cz

Spolehlivé a diskrétní inkontinenční kalhotky

Na pánské inkontinenční kalhotky MoliCare® Men Pants se můžete spolehnout v každé situaci. Anatomický tvar byl navržený pro pohodlné a nenápadné nošení a spolehlivé savé jádro pohlcuje moč i zápach.

Spolehlivé inkontinenční kalhotky

Spolehlivé třívrstvé savé jádro

Patentované kroucené vlákno odvádí moč do savého jádra, kde se tekutina změní v gel. Savé jádro brání zpětnému pronikání moči k pokožce, takže ta zůstává v suchu a bez podráždění. Povrch MoliCare® Men Pants obsahuje látku Odour Neutralizer, která účinně pohlcuje zápach.

Diskrétní inkontinenční kalhotky pro muže

Diskrétní vzhled pro všechny situace

MoliCare® Men Pants v elegantní šedé barvě vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky svému tvaru nejsou tyto inkontinenční kalhotky pod oblečením nápadné, a tak okolí nebude o vaší inkontinenci vůbec nic tušit.

Antibakteriální povrch inkontinenčních kalhotek MoliCare Men Pants

Bezpečný díky antibakteriálnímu povrchu

Antibakteriální povrch MoliCare® Men Pants ničí až 99,9 % bakterií. Vyvážené pH 5,5 je šetrné k pokožce. Tyto vlastnosti pomáhají udržet pokožku zdravou i při dlouhodobém nošení.

Zabránění vzniku opruzenin při nechtěném úniku moči

Umožní pokožce dýchat

Příjemný prodyšný povrch neobsahuje fólie ani jiné umělé látky, umožní pokožce dýchat. Díky tomu se minimalizuje riziko zapaření a vzniku nepříjemných opruzenin.

Další produkty

Nahoru

Menu
Vyhledávaní

© 2019 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví