Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare Lady Pants 5 kapek

SSSSSSSSSS SSSSS 2 varianty (843—844 ml)

Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants 5 kapek pro střední až těžký únik moči vypadají jako klasické dámské kalhotky. Skvěle sedí, jsou maximálne diskrétní a motiv růžových motýlků podpoří vaši ženskost. Spolehlivě pohltí moč i zápach, obsahují výtažky z Aloe Vera, které pečují o intimní ženské partie, a optimální pH 5,5, které vyhovuje i citlivé pokožce a pomáhá udržet její zdraví.

Produkty značky MoliCare jsou zdravotnickými prostředky dle zákona č. 89/2021 a jsou v souladu s požadavky směrnice EP a Rady EU 2017/745 o MDR.

HARTMANN HOME - pomůcky na předpis - MoliCare Lady Pants 5 kapek

Zažádajte si o bezplatné vzorky a užívejte si i nadále svůj život naplno s MoliCare® Lady Pants.

Více
 • Varianta, kódKód Všeobecné zdravotní pojišťovny, pod kterým lze tento produkt předepsat lékařem. Savost Balení Cena
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 8 bal./ 64 ks
  2 měsíce 16 bal./ 128 ks
  3 měsíce 24 bal./ 192 ks
 • Maximální nárok na předepsání lékařem:

  1 měsíc 8 bal. / 56 ks
  2 měsíce 17 bal. / 119 ks
  3 měsíce 26 bal. / 182 ks

Nevíte, kterou variantu vybrat? Zkuste náš průvodce výběrem pomůcek

Zaslat vzorek ZDARMA

Koupit na Lékárně HARTMANN.cz

Lékárna HARTMANN.cz

Pro život bez omezení

Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants vám umožní žít běžný život bez omezení. Vypadají jako obyčejné dámské spodní kalhotky, skvěle sedí a nejsou nápadné pod oblečením. Spolehlivě pohltí moč i zápach a prodyšný materiál, pH 5,5 a výtažky z Aloe Vera zajistí pohodlné nošení a zdravou pokožku.

Spolehlivé inkontinenční kalhotky

Spolehlivé v každé situaci

Patentované kroucené vlákno odvádí moč do savého jádra, kde se tekutina změní v gel. Tekutina nemůže pronikat zpět k pokožce, takže ta zůstává v suchu a bez podráždění. Postranní pásky brání bočnímu protečení. Látka Odour Neutralizer se postará o pohlcení zápachu.

Diskrétní inkontinenční kalhotky pro muže

Vypadají jako běžné spodní prádlo

MoliCare® Lady Pants vypadají jako obyčejné spodní kalhotky, povrch decentně zdobí jemný motiv růžových motýlků. Kalhotky výborně sedí a pod oblečením jsou nenápadné.

Antibakteriální povrch inkontinenčních kalhotek MoliCare Men Pants

Pečují o zdraví pokožky

MoliCare® Lady Pants mají antibakteriální povrch, který zlikviduje až 99,9 % bakterií. K udržení zdravé pokožky bez podráždění pomáhá optimální pH 5,5 i výtažky z Aloe Vera.

Zabránění vzniku opruzenin při nechtěném úniku moči

Jemný materiál pro vaše pohodlí

Prodyšný povrch kalhotek MoliCare® Lady Pants neobsahuje fólie ani jiné umělé látky. Pokožka může dýchat a nedochází k tvorbě opruzenin.

Objednání pomůcek na předpis

Díky službě HARTMANN HOME máte nyní možnost využít poukaz na inkontinenční pomůcky MoliCare, který vám předepsal váš lékař. Předepsané pomůcky vám zdarma doručíme až ke dveřím. Navíc ke každé objednávce od nás dostanete dárek zdarma. Stačí zavolat na naši bezplatnou infolinku 800 100 150 (po - pá 8:00 – 16:00) a naše operátorky s vámi vše hladce vyřídí.

Další produkty

Nahoru

© 2022 HARTMANN-RICO a. s. O krok dál pro zdraví